Pickleballi mängitakse sulgpalliväljaku sarnasel väljakul. Eesti Pickleball Liit on võtnud oma üheks peamiseks eesmärgiks luua mänguvõimalused Eesti suuremates linnades ja ka maakohtades. Soovime tuua selle mängu kõigi huvilisteni.

Kui sul on huvi osaleda Eesti Pickleball Liidu poolt korraldatavatel demopäevadel, et proovida seda vahvat mängu, siis registreeri oma huvi Pickleball.Estonia@gmail.com

Eesti Pickleball Liit saab aidata spordikeskusi ja muid huvilisi väljakute ja varustusega seonduvaga. Eesti PIckleball Liidul on varustuse osas koostöö GAMMA Sports ja Gearbox Sportsiga.  Võtke julgelt ühendust, kui vajate varustust või abi väljakute rajamisel.

Eestis asuvad väljakud:
Alates 28.12.2021 on avatud Pickleballi siseväljak Forus Spordikeskuses Tondil, mis asub aadressil Sõjakooli tn 10, Tallinn.
Goldenclub.ee lehelt leiad ajad ja hinnakirja ning saad teha online broneeringuid.

August 2022 avati väliväljakud Pirita Spordikeskuse (Rummu tee 3) tenniseväljakul ja Lasnamäe Sportmängude Maja (J. Koorti 25) staadionil. Lisainfo broneerimise ja hindade kohta leiad http://piritaspordikeskus.ee/pickleball/